Connect with us
alicia

МУЗИКА

Alicia Keys се завръща с нов албум и световно турне

Alicia Keys се завръща с нов албум и световно турне

Международната музикална икона Alicia Keys и 15-кратна носителка на награда „Грами“ обяви, че се завръща на световната сцена и тръгва на турне – ALICIA – THE WORLD TOUR. Keys ще представи своя репертоар от глобални хитове в зали и стадиони из Северна Америка и Европа, включително в легендарния Radio City Music Hall в родния й град Ню Йорк Сити. Певицата, автор и продуцент ще посети големите градове на двата континента, сред които Лондон, Париж, Берлин, Атланта, Торонто, Чикаго, Сан Франциско, Лос Анджелис и др.

Новините за турнето идват и с обявяването на предстоящия седми студиен албум на Keys ALICIA, чиято световна премиера е заложена за 20 март 2020 г. Предварителните поръчки на албума стартират този петък, в чест на рождения ден на звездата на 25-ти.

По-рано този месец Keys пусна сингъла „Underdog“, който бе определен като „поп-соул парче, с нежно усещане за еуфория“. Песента се превърна в най-добавяната в Топ 40 на US Radio, а преди нея излязоха „Time Machine” и „Show Me Love“, който стана 11-ти #1 сингъл на изпълнителката в еърплей класацията на Билборд „Adult R&B Songs“.

В допълнение към новите парчета, Keys ще съживява хитовете „No One“, „I Ain’t Got You“ и „Girl of Fire“, с помощта на специално мултимедийно преживяване на сцените на ALICIA – THE WORLD TOUR всяка вечер. Концертите ще бъдат истински празник и медитация над любовта и живота, изпълнени с магнетична енегрия, която само живата музика може да подари.

Keys ще бъде водещ на предстоящата церемония на наградите „Грами“, която ще се проведе на 26 януари.

ALICIA – THE WORLD TOUR европейски дати:

 

Friday, 5 June 2020                    Ireland                      Dublin

Sunday, 7 June 2020                   UK                            Manchester

Monday, 8 June 2020                  UK                            Birmingham

Wednesday, 10 June 2020           UK                            London

Friday, 12 June 2020                  Belgium                    Antwerp

Sunday, 14 June 2020                 Germany                   Hamburg

Tuesday, 16 June 2020               Sweden                     Stockholm

Wednesday, 17 June 2020           Norway                     Oslo

Friday, 19 June 2020                  Germany                   Berlin

Saturday, 20 June 2020               Germany                   Munich

Thursday, 25 June 2020              Czech Republic          Prague

Wednesday, 1 July 2020              France                      Paris

Saturday, 4 July 2020                 Spain                        Madrid

Tuesday, 7 July 2020                  Spain                        Barcelona

Thursday, 9 July 2020                 France                      Bordeaux

Saturday, 11 July 2020                Luxembourg              Esch-sur-Alzette

Tuesday, 14 July 2020                Germany                   Cologne

Friday, 17 July 2020                   Germany                   Mannheim

Saturday, 18 July 2020                Switzerland               Zurich

Monday, 20 July 2020                 Poland                      Krakow

 

За Alicia Keys:

Alicia Keys е представителката на ренесансовата епоха в наши дни – 15-кратна носителка на награда GRAMMY/ изпълнител/ композитор/ музикален продуцент/ успешна актриса/ автор на бестселъри/ режисьор на филмови, телевизионни и Broadway продукции/ бизнес дама/ активист. От издаването на монументалния си дебютен албум Songs in A Minor през 2001 г. Keys е продала над 65 милиона звукозаписа и е създала несравним репертоар от хитове и постижения. Изпълнителката издава внушителния и високо оценен албум HERE през 2016 г.

 

live@sweetradio.online

Натисни за коментар

Leave a Reply

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Новини от МУЗИКА

close-image